Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Адвокат - найнята совість» (ФМ. Достоєвский)

«Там, де панує жорстокий закон, люди мріють про беззаконня.»
(С. Лец)

«Лучше оправдать десять виновных, - чем обвинить одного невинного».
(Екатерина II )

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Абонентське юридичне обслуговування

Перелiк пакетiв абонентського обслуговування

 

Пакет "Підприємець"

Пакет Бiзнес

Пакет "Корпорація"Абонентське юридичне обслуговування - один з основних напрямків діяльності Адвокатської контори Дмитра Забавського. Як показав багаторічний досвід роботи в цьому напрямку саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним та економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства.

 

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.

Подібне комплексне обслуговування дозволяє фахівцям адвокатської контори в правовому полі оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію на користь клієнта зважаючи на обізнаність про всі нюанси функціонування його бізнесу.

Основною перевагою абонентного супроводження бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:

 •  клієнт абсолютно законно економить грошові кошти при сплаті податків і обов"язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою);
 •  на клієнта працюватиме ціла команда адвокатів, а він сплачує за послуги одного юриста;
 •  кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
 • ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар"єрного зростання і вищої заробітної плати;
 • ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

Зрозумівши специфіку бізнесу клієнта, ми готові підготувати та впровадити правові механізми захисту його інтересів, контроль роботи такого механізму і рішення питань, що виникають. Завдяки вчиненню вищевказаних заходів наше втручання у бізнес клієнта буде мінімальним, а його захист і ефективність максимальні.

При цьому ми не будемо будувати на Вас свою трудову кар’єру та вимагати підвищення, за умов економії ФОП, соц. пакету, інших матеріальних витрат пов’язаних із утриманням штатних співробітників, Ви лише сплачуєте фіксовану абонентську плату, позбавлену валютних коливань та стрибків інфляції або користуєтесь разовими послугами за умов нагальної потреби.

З метою уникнення необачності витрат, нашою компанією здійснюється попередній аналіз успішності вирішення майбутнього питання на предмет юридичного втручання, що призводить до скорочення витрат майбутніх періодів, адже ми несемо пряму відповідальність за забезпечення результату.

Ми не є ворогом штатному юристу, наша мета - вивільнити його від вирішення задач непрофільної трудової діяльності.

Абонентське юридичне обслуговування дає можливість забезпечити чіткість договірних відносин, створити баланс фінансових і правових інтересів, провести діагностику господарської діяльності, виявити і усунути ризики, спрогнозувати податкове навантаження, скоротити витрати, підвищити ефективність роботи у цілому.

Високий досвід роботи нашої команди підтверджений багаторічною практикою у супроводі діяльності компанійу різних галузях господарювання.

Наша команда складається зі професійних адвокатів, кожен з яких спеціалізується у певній юридичній галузі.

Ми готові запропонувати Вам три основних пакети обслуговування, які найчастіше використовуються нашими клієнтами, що задовольнить побажання навіть самих вимогливих клієнтів.Таблиця 1Найменування послуги

«ПІДПРИЄМЕЦЬ»

малий бізнес

«БІЗНЕС»

середній бізнес

«КОРПОРАЦІЯ»

великий бізнес

Юридичні консультації

Робота з Договорами

Підготовка листів, відзивів, клопотань, заяв, пропозицій, протоколів

Претензійна робота (підготовка претензій)

Позовна робота (підготовка позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг)

-

Один документ

Два документа

Представництво інтересів у судах

-

Одночасне ведення однієї справи

Одночасне ведення двох справ

Подання адвокатських запитів

-

Не більше одного протягом місяця

Не більше двох протягом місяця

Правовий аудит спірних ситуацій та пошук варіантів вирішення

-

Одна спірна ситуація протягом місяця

Дві спірних ситуації протягом місяця

Послуги адвоката

-

Виїзд адвоката для надання правової допомоги під час перевірок контролюючими органами

-

-

Одночасне супроводження однієї перевірки

Перевірка контрагентів на правову безпеку (з наданням висновку про ризики)

-

Один контрагент на місяць

Два контрагента на місяць

Супроводження ділових переговорів

Юрисконсультом

Адвокатом

Адвокатом-партером

Кур"єрська доставка документів, пов"язаних з юридичним супроводом

-

-

ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ ОБСЛУГОВУВАННЯ

10000,00

20000,00

30000,00


  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved