Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Ви просто не уявляєте, скільки всього може не запам'ятати людина, якщо вона викликана в якості свідка».
(Лоренс Пітер)

«Цей суддя готовий повісити будь-кого, хто висякаєтеся на вулиці без хустки, але скасує свій вирок, якщо не буде доведено в точності, якою саме рукою він це робив».
(Джон Лінкольн)

«Там, де панує жорстокий закон, люди мріють про беззаконня.»
(С. Лец)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Наша команда

Основу співробітників нашої компанії складають випускники провідних юридичних вузів, які мали високу академічну успішність, набули значний досвід роботи та мають високі ділові якості.

Наші юристи володіють сильними інтелектуальними здібностями, розсудливо мислять, відповідають високим етичним стандартам, в змозі знаходити з людьми спільну мову, і в цілому, приємні в спілкування. Враховуючи те, що в основному ми працюємо зі складними проектами і серйозними клієнтами, наша команда не може собі дозволити не володіти набором таких якостей як: ентузіазм, повна самовіддача, здібність важко та швидко працювати, розсудливо та творчо мислити.


 

Забавський Дмитро Анатолійович

Адвокат, партнер

Освіта: На протязі 1994-2005 року навчався у Херсонському аграрному університеті та ...

 

Голумбовський Дмитро Геннадійович

Адвокат, партнер

Освіта: протягом 1996-2001 року навчався на факультеті підготовки слідчих для ... 

Журавель Руслана Олегівна

Адвокат, партнер

Освіта: У 2011 році закінчила Національну академію внутрішніх справ і отримала ...

 

 

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved