Тел./факс: (044) 280-89-92,
Тел. (044) 222-55-11,
(044) 227-55-11
E-mail: dmitro@zabavsky.kiev.ua, office@zabavsky.kiev.ua 01010, м. Київ,
вул. І.Мазепи, б. 11а,
офіс 21, 3 поверх

*Всі поля обов'язкові для
заповнення

Підозрюваного звільнено з під арешту

Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Всі новини

Ексклюзивна пропозиція

В період з 29.04.2015 року по 25.05.2015 року Ви маєте можливість подати заявку на БЕЗКОШТОВНУ реєстрацію підприємства в будь якому районі м. Києва!

Професійні адвокати чи звичайні юристи?

Починаючи з листопада 2012 року фізичних та юридичних осіб захищатимуть лише АДВОКАТИ, а не звичайні юристи, які мають юридичну освіту та відповідне доручення!

Допомога дітям

Партнерами Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО було прийнято рішення взяти за мету надання підтримки різноманітним заходам, пов’язаним з розвитком дитячої творчості.

Всі анонси
«Закони повинні мати для всіх однаковий зміст».
(Шарль Луї Монтескье)

«Адвокат - найнята совість» (ФМ. Достоєвский)

«Хто знає, що таке право, знає дуже добре, як його обійти у своїх інтересах.» (В.Швебель)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

НОВИНИ

ПІДОЗРЮВАНОГО ЗВІЛЬНЕНО З ПІД АРЕШТУ

❗️Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Клієнта нашої компанії було звільнено з-під варти в залі суду. Супроводженням даної справи в суді займався Адвокат Дмитро Голумбовський.

Як констатував Суд, слідчий та прокурор не довели в судовому засіданні наявність ризиків, які дають достатні підстави для подальшого тримання під вартою особи, яка була затримана в січні 2020 року за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 та ч.1 ст.263 КК України (умисне вбивство та незаконне поводження з боєприпасами).

Під час розгляду клопотання про продовження строку тримання під вартою до 3-х місяців слідчим суддею встановлено доведеним стороною захисту факту, що більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту може забезпечити ризики, передбачені ч.1, 3, 5 ст.177 КПК України.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ ТА КЛІЄНТИ!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Просимо з розумінням поставитися до наступних заходів: 1. Офіс адвокатської контори до 3 квітня 2020 року буде працювати в закритому режимі. Співробітники офісу переходять на роботу в дистанційному режимі.
2. В офісі кожного дня буде присутній один співробітник, який може відповісти на всі Ваші телефонні дзвінки та електронні листи.
3. У разі, якщо Вам все ж таки необхідно відвідати наш офіс та провести невідкладну зустріч або консультацію, будь ласка, попередньо зателефонуйте до офісу за номерами телефонів: (044) 2808992, (044) 2225511 та узгодьте дату і час свого візиту.
4. Доцільність участі адвокатів нашої компанії у судових засіданнях, які заплановані на час запровадження карантину, буде визначатися виходячи з розумної необхідності розгляду даних справ за участі адвоката.

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

З повагою,
Адвокат, керуючий партнер
Дмитро ЗАБАВСЬКИЙ

 

 

НЕЗАКОННА ПОСТАНОВА СЛІДЧОГО СКАСОВАНА СУДОМ

❗️Печерський районний суд м. Києва скасував незаконну постанову слідчого Печерського УП ГУ НП в місті Києві про закриття кримінального провадження, а матеріали кримінального провадження направив до слідчого відділу для проведення досудового розслідування! Супроводження даного спору в суді здійснював Адвокат Дмитро Забавський.

Проаналізувавши матеріали справи, слідчий суддя прийшов до висновку, що оскаржувана постанова була прийнята передчасно, оскільки слідчим не було проведено усі необхідні слідчі дії для встановлення обставин кримінального правопорушення, ним не було витребувано усі необхідні документи та не надано оцінки показам що були наданні безпосередньо заявником під час досудового розслідування, та не виконано інших слідчих дій з метою підтвердження чи спростування інформації, яка викладена в заяві про вчинення кримінального правопорушення.

Виходячи з викладеного, слідчим суддєю було зроблено висновки про передчасність та необґрунтованість викладеного в постанові висновку, формальне відношення слідчого до проведення досудового розслідування, а тому оскаржувана постанова була скасована судом, а матеріали кримінального провадження спрямовані до слідчого відділу для проведення досудового розслідування.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі, ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

НАЙБІЛЬШИЙ МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ УКРАЇНИ ОТРИМАВ ГРОШІ БЕЗПІДСТАВНО

❗️Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Під час розгляду справи встановлено, що сплата грошових коштів на підставі виставленого аеропортом рахунку-фактури не являється прийняттям пропозиції укладення договору про надання послуг стоянки базування повітряного судна у відповідний період часу та не свідчить про укладення договору у спрощений спосіб, оскільки наш клієнт був вимушений здійснити оплату виключно у зв’язку із необхідністю вильоту повітряного судна із аеропорту.

Крім того, судом встановлено, що наш Клієнт не отримував від аеропорту та, відповідно, не підписував жодних актів за відповідний період, якими б підтверджувався факт надання послуг стоянки базування повітряного судна на суму понад 90 000,00 грн.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі, ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

В ЗАСТОСУВАННІ АРЕШТУ ДО ПІДЗАХИСНОГО, ВІДМОВЛЕНО

❗️ Ухвалами слідчих суддів Печерського районного суду міста Києва було відмовлено слідчому Державного бюро розслідувань та прокурору прокуратури Київської області у задоволенні клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонення від посади. Права клієнта нашої компанії було захищено від тиску правоохоронців. Супроводженням даної справи в суді займався Адвокат Дмитро Голумбовський.

Стороною обвинувачення не доведено наявність «обґрунтованої підозри» у вчиненні службовою особою кримінальних правопорушень, передбачених статтями 343 та 345 Кримінального кодексу України.

Під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу слідчим суддею встановлено відсутність ризиків, що дають підстави для застосування домашнього арешту та обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

В задоволенні клопотання про відсторонення від посади слідчим суддею також відмовлено в повному обсязі.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

У ЗБІЛЬШЕННІ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ВІДМОВЛЕНО

❗️Рішенням Господарського суду Київської області було відмовлено органу місцевого самоврядування у задоволенні вимог про внесення змін до договору оренди земельної ділянки в частині збільшення розміру орендної плати. Інтереси Орендаря, Клієнта нашої компанії, було захищено. Супроводженням даної справи в суді займалася Адвокат Руслана Журавель.

Для внесення змін до будь-якого договору, зокрема і до договору оренди земельної ділянки, необхідні достатні правові підстави.

Рішення органу місцевого самоврядування про встановлення підприємствам, що орендують земельні ділянки, річної орендної плати у певному відсотковому розмірі від нормативно грошової оцінки землі в обов’язковому порядку підлягає оприлюдненню в друкованих засобах масової інформації, із обов’язковим зазначенням дати набуття чинності таким рішенням.

Так, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Під час розгляду справи судом встановлено відсутність у Позивача належних та допустимих доказів оприлюднення рішення про встановлення розміру річної орендної плати та неможливість встановити дату набуття ним чинності.

Крім того, судом встановлена і передчасність звернення Позивача до суду із позовом про внесення змін до договору оренди земельної ділянки на підставі прийнятого рішення про встановлення орендної плати у розмірі 10% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки у зв’язку із недотриманням порядку внесення змін до договору за згодою сторін.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

НАШІ ПОЗИЦІЇ В СПРАВІ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ПІДСИЛЕНО

❗️Адвоката, партнера нашої компанії Михайла Антипенка було обрано до складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС у м. Києві!

15 січня 2020 року відбулося установчі збори по формуванню громадської ради при ГУ ДПС у місті Києві. Було подано 17 пакетів від представників громадянського суспільства. Установчими зборами прийнято рішення визначити склад громадської ради у кількості 17 осіб, які були присутні.

Громадська рада при ГУ ДФС у м. Києві є постійно діючим консультативно-дорадчим органом. Відповідно до покладених на неї завдань Громадська рада розглядає, аналізує та узагальнює звернення платників, громадян та інститутів громадянського суспільства, що надходять до Громадської ради щодо дотримання норм податкового і митного законодавства, готує звернення до ГУ ДФС у м. Києві.

Присутність представника нашої компанії у Громадській раді дозволить більш ефективно та оперативно застосовувати правові інструменти, задля захисту інтересів наших клієнтів.

Бажаємо Михайлу Михайловичу успіхів у такій важкій в Україні справі, як налагодження діалогу між платниками податків та органам ДПС.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

ДІЇ БАНКУ ПО СТЯГНЕННЮ ЗАБОРГОВАНОСТІ ВИЗНАНІ НЕЗАКОННИМИ

Не завжди праві банки, стягуючи заборгованість за кредитом! Саме такий висновок було зроблено судом при розгляді справи, супроводженням якої займалася Адвокат Руслана Журавель.

Для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи. Вчинений нотаріусом виконавчого напису підтверджує, що таке право у стягувача виникло. Обов’язковою умовою вчинення виконавчого напису нотаріусом є те, що подані документи підтверджують безспірність заборгованості боржника перед стягувачем. Сам по собі факт подання стягувачем відповідних документів нотаріусу не свідчить про відсутність спору стосовно заборгованості. В разі, якщо боржник не згоден з діями нотаріуса він має право оскаржити такі дії в судовому порядку.

Саме в одній із таких справ, супроводженням якої займалася адвокат Руслана Журавель, рішенням Шевченківського районного суду міста Києва задоволено вимоги Клієнта про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Під час розгляду справи судом було встановлено, що стягнення заборгованості по кредитному договору здійснено за період понад 11 років, а відтак поза межами трирічного та річного строків позовної давності, що послужило підставою для задоволення позову клієнта в повному обсязі. Оскаржуваний нотаріальний напис судом скасовано. Це дозволило зберегти клієнту понад 170 000,00 грн.

Отримання позитивного рішення в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

ПОДАТКОВА ЗНОВУ ПРОГРАЛА

В черговий раз суд скасував рішення Державної податкової служби та зобов’язав зареєструвати податкові накладні на суму понад 500 000,00 гривень! Даний спір з фіскалами супроводжував Партнер Адвокатської контори, адвокат Михайло Антипенко.

Суть спору. Державна податкова служба незаконно відмовила нашому клієнту в реєстрації ряду податкових накладних на суму понад 500 000,00 гривень. Відповідну позовну заяву про скасування рішення органів податкової служби та зобов’язання вчинити дії було подано до Окружного адміністративного суду м. Києва. Позов мотивовано відсутністю у податківців підстав для відмови в реєстрації, в зв’язку з чим їх дії повинні бути визнані незаконними.

Своїм рішенням суд на законних підставах скасував оскаржуване рішення податківців та в повному обсязі задовольнив позов клієнта, зобов’язавши фіскалів зареєструвати спірні податкові накладні.

Рішення, які приймаються на користь наших клієнтів в податкових спорах, в практиці нашої Адвокатської контори непоодинокі. В даній спеціалізації ми маємо певні прогнозовані позитивні результати.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає,що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

ВАЖЛИВЕ СУДОВЕ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТЕ НА КОРИСТЬ КЛІЄНТА

Завдяки професіоналізму та відповідальному підходу до роботи адвокатів нашої компанії Дмитра Забавського та Руслани Журавель Господарським судом м. Києва було відмовлено у порушенні справи про «фіктивне банкрутство» нашого Клієнта!

До господарського суду опонентами було подано заяву про порушення справи про банкрутство. Заяву мотивовано наявністю заборгованості в сумі 600 000 тисяч грн. за послуги, які клієнтом не отримувались. Тим самим заявник намагався реалізувати схему, яка дозволяла отримати управління підприємством.

Господарський суд м. Києва, розібравшись з усіма деталями, уважно вивчивши всі докази, надані сторонами, виніс рішення, яким відмовив з задоволенні заяви опонентів. Тим самим було унеможливлено застосування рейдерської схеми, за сценарієм якої опоненти намагалися довести підприємство клієнта до банкрутства.

З моменту набрання чинності Кодексом України з процедур банкрутства рішення, прийняте судом по даній справі, є виключним та практико формуючим, оскільки за загальними принципами заяви задовольняються, і справа про банкрутство порушується судом.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає,що його немає. Довіртесь професіоналам!

 

 

АДВОКАТСЬКА КОНТОРА ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО ПІДТРИМУЄ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

З метою популяризації якісної музики серед молоді, старшим партнером Адвокатської контори ДМИТРОМ ЗАБАВСЬКИМ прийнято рішення стосовно фінансової підтримки щорічного міжнародного дитячого джазового фестиваля "Jazz над морем".

Це щорічний захід, в рамках якого діти з усіх країн показують свої вміння, діляться творчістю, переймають досвід у зірок сучасного джазу, і з великим інтересом і користю проводять час на курорті на березі Чорного моря. У 2015 році захід пройде з 15 по 17 травня на території України в місті Скадовськ. Цього року фестиваль 15-й, ювілейний.

Фестиваль є некомерційним заходом і не несе за собою ніяких комерційних цілей. Головне завдання фестивалю - розвиток та популяризація джазу в Україні серед підростаючого покоління.

Для цього був створений фонд підтримки, метою якого є збір коштів для успішної організації та проведення фестивалю в умовах нинішньої ситуації в країні.

Події, що відбуваються сьогодні в країні, змінили вектор уваги громадськості, забувши про те, що крім економічної і політичної складової є ще підростаючий демографічний потенціал - наші діти, який потребує підтримки. З цієї причини прошу вас не залишатися осторонь і підтримати дитячий фестиваль.

Ми надаємо фінансову підтримку даному заходу та запрошуємо приєднатися до даної ініціативи всіх, кому небайдуже майбутнє наших дітей. Не існує будь яких мінімальних, або максимальних меж фінансуванню. Організатори будуть вдячні будь якій посильній допомозі.

Як мінімум, всім учасникам даної акції підтримки буде висловлено публічну подяку, а також інформація про партнерів буде наявна у всіх рекламних проявах, передбачених рекламною кампанією фестивалю.

Зробимо разом світ кращим.

Для детальної інформації звертайтесь за телефоном

050 312 84 48 Дмитро Забавський

 

Реквізити для перерахування коштів:

Благодійна організація «Джаз над морем»

вул. Володарського, 41д, м. Скадовськ, Херсонська обл., 75700

Код ЄДРПОУ 37532634, п/р 26003330538000

в ПАТ «Укрсиббанк», МФО 351005

 

 

АДВОКАТСЬКА КОНТОРА ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО ТА PRIMA VERITAS ТЕПЕР ПАРТНЕРИ

22 травня 2013 року Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО та Патентно-правова фірма PRIMA VERITAS стали партнерами, таке рішення було прийнято керівництвом обох компаній.

"Ми вирішили об’єднати наші знання, вміння, досвід задля досягнення успіху своїх клієнтів", - говорить про нове співробітництво партнер PRIMA VERITAS Владимирова Наталія.

Prima Veritas (з лат. – перша істина) являється провідною патентно-правовою фірмою по захисту прав інтелектуальної власності, яка працює в сфері охорони інтелектуальної власності з 2007 року. Основними принципами в роботі компанії є високий професіоналізм та оперативність.

Фірма «Prima Veritas» є членом Міжнародної асоціації з охорони промислової власності (AIPPI), і завдяки надійним зарубіжним партнерам ми маємо можливість здійснювати реєстрацію Вашої інтелектуальної власності в будь якій країні світу.

Тепер клієнти Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО отримають повний комплекс послуг по реєстрації їх інтелектуальної власності, а клієнти PRIMA VERITAS забезпечені повним спектром адвокатських послуг в разі, якщо у них виникне необхідність вирішення спірного питання в суді.


В КРИМСЬКОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ НОВИЙ КЕРІВНИК

04 грудня 2012 року призначено нового керівника офіційного представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим. Дану посаду посіла Адвокат ГОЛУМБОВСЬКА Світлана Генадіївна.

Контактні телефони: (0652) 259-304, (099) 526-56-00

Раді бачити Вас в офісі нашого представництва.

 

ВІДКРИТО ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В АР КРИМ

01 липня 2012 року в м. Сімферополі по вул. Жуковського, буд. 31 відкрився офіс Представництва Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО в АР Крим.

Вулиця Жуковського знаходиться в історичному центрі м. Сімферополя, на межі Центрального та Залізничного районів, між вулицями Рози Люксембург та Маяковського.

Це спокійна вулиця, на якій розташовані невеликі архітектурні будівлі, побудовані в кінці ХІХ – на початку ХХ ст.

Вулиця Жуковського має дуже зручну транспортну розв’язку, біля нашого офісу завжди є вільні місця для паркування Вашого автомобіля.

Контактні телефони: (0652) 259-304, (099) 526-56-00

Керівник представництва: Шугалка Наталія Євгенівна

Раді бачити Вас в офісі нашого представництва.

 

НОВИЙ ОФІС

1 квітня 2012 року Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО переїхала в новий офіс в історичному центрі Києва, розташований за адресою: 01010, м Київ, вул. Івана Мазепи, б. 11а, оф. 21, 3-й поверх. Прохід до будинку з вул. І.Мазепи через Аскольдів провулок. Навпроти знаходиться Управління СБУ м. Києва.

Поруч розташовані Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Маріїнський парк. Найближчі станції метро ст. Арсенальна, ст. Печерська. Зручна транспортна розв’язка, біля офісу завжди вільні місця для паркування автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в нашому новому офісі!

  Головна | Команда | Партнери | Контакти
  Copyright © 2012. All rights reserved